Siirry sisältöön

Tervetuloa PSS ry:n ylimääräiseen jäsenkokoukseen

Yhdistyksen jäsenet ovat tervetulleita osallistumaan PSS ry:n ylimääräiseen jäsenkokoukseen, joka koskee yhdistyksen sääntömuutosta. Kokous järjestetään tiistaina 15.11.2022 klo 17 etänä Teams-sovelluksen välityksellä.

Yhdistys haluaa ottaa käyttöön uuden jäsenkategorian, joka tuo mukanaan kasvavalle nuorten jäsenten joukolle räätälöidyn konseptin. Jäsenkategorian lisäys vaatii yhdistyksen sääntöihin muutoksen, josta päätetään ylimääräisessä jäsenkokouksessa.

Yhdistyksen jäsenet ovat tervetulleita osallistumaan PSS ry:n ylimääräiseen jäsenkokoukseen, joka koskee yhdistyksen sääntömuutosta. Kokous järjestetään tiistaina 15.11.2022 klo 17 etänä Teams-sovelluksen välityksellä.  

Kokoukseen tulee ilmoittautua 10.11. mennessä osoitteeseen info@pssry.fi. Kokouksen esityslista ja etäkokousohjeet toimitetaan ilmoittautuneille sähköpostitse. Osallistujilla ei tarvitse olla Teamsia, vaan kokoukseen voi osallistua myös vierailijana nettiselaimen kautta.

Lisätiedot: info@pssry.fi tai p. 02 2745500.

Tervetuloa päättämään yhteisistä asioista ja osallistumaan yhdistyksen toiminnan kehittämiseen!